MPB:  Gjobiten 420 persona mos mbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit (24/25.01.2021 ) në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 420 shkelje për mos mbajtje të maskës për mbrojtje nga Cvoid-19.

Nga Ministria për Punë të Brendshme (MPB) në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim mbrojtjen nga pandemia Covid-19.

Ngjarja paraprake

Koha që i nevojitet një personi të shenjës së Virgjëreshës të dashurohet

Ngjarja e ardhëshme

​Mourinho ka një mesazh direkt për Gareth Bale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian