Mozzik realizon tatuazh të ri në këtë pjesë të trupit

Koleksionit të tatuazheve, Mozzik ia shtoi edhe një.

Reperi Mozzik njihet si i dhënë pas tatuazheve, ngase numëron shumë të tilla në pjesë të ndryshme të trupit.

Përmes një postimi së fundi, artisti bëri të ditur se tatuazheve në trup ia shtoi edhe një gjigant në dorë.

“Mbreti i vetvetes”, shkruan Mozzik në tatuazhin e ri që e ka gdhendur në pjesën e sipërme të dorës.

Sa i përket projekteve muzikore, Mozzik e përmbylli vitin 2020 me sukses të albumit të ri, ndërsa e filloi 2021-ën me këngë të re.

Image

“N’Tiranë”, titullohet projekti i ri i Mozzik, që u publikua më 1 janar dhe mori mbi dy milionë klikime. 

Ngjarja paraprake

68 persona u arrestuan pas trazirave në Kongresin amerikan

Ngjarja e ardhëshme

Selami: Padi për 245 kompani që nuk i paguan rrogat! Denonconi në 198 keqpërdorimet e punëdhënësve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian