Mozzik e nis ditën me këtë video të ëmbël pranë Hanës

9:35 | 18 Prill 2021

Rep-artisti po e kalon kohën pranë vajzës së tij.

E, Mozzik nuk ka hezituar të publikojë edhe një video në storie në Instagram, shkruan lajmi.net.

25 vjeçari shihet pranë vajzës së tij, derisa e mëson për të numëruar ndërsa në një tjetër video Hana këndon pak nga kënga e reperit.

Theksojmë se, sipas videos Mozzik gjendet në shtëpinë e tij dhe nuk dihet se a ka qenë edhe Loredana.

Ndryshe, sipas disa thashethemeve së fundi thuhet se çifti do të bëhen sërish prindër./Lajmi.net/

 

Ngjarja paraprake

Kuvend, sot pritet të vazhdojë seanca për pakon e pestë ekonomike

Ngjarja e ardhëshme

Haradinaj në Ditën e Dëshmorëve të Prishtinës: Ta ruajmë këtë liri si vlerën më të shenjtë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian