Mourinho s’e ka humbur asnjë finale të kupës së ligës

Tottenhami ka mposhtur Brentfordin me rezultat 2-0 për t’u kualifikuar në finale të “Carabao Cup”, siç njihet ndryshe kupa e ligës në Angli.

Deri më tani, tekniku portugez ka qenë në katër finale të tilla, dhe në të gjitha rastet ka dalë fitues.

Siç edhe mund ta shihni, më 2005, 2007 dhe 2015 e fitoi atë si trajner i Chelseat.

Ndërsa më 2017 sa ishte shef i shtabit teknik i “Djajve të Kuq”.

Ngjarja paraprake

Çaji i gjelbër i lufton aknet

Ngjarja e ardhëshme

Aliu: Po presim për vlerësimet e mjekëve nëse duhet t’i dërgojmë të lënduarit në gjendje të rëndë për në Turqi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian