Moti sot: Shi e erë

Moti sot në vendin tonë do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut, posaçërisht pasdite dhe në orët e mbrëmjes. Do të fryjë erë e matur nga drejtimi jugperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të jetë në interval prej 8 deri 16 gradë, ndërsa e ditës prej 20 deri 29 gradë.

Ngjarja paraprake

‘Ishte rraskapitëse’, aktorja indiane bën testin e Covid-19 - ja rezultati

Ngjarja e ardhëshme

Moti sot në Kosovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian