Moti sot në Maqedoni i paqëndrueshëm

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët dhe në pjesët perëndimore do të ketë erë e fortë nga perëndimi. Gjatë ditës do të ketë zhvillim lokal të reve të paqëndrueshme të përcjella me shi të rrëmbyeshëm, stuhi dhe erë të fortë.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin 10 deri 18, dhe ajo maksimale do të arrijë në 25 deri në 33 gradë.

Në Shkup mot pjesërisht me vranësira. Gjatë ditës do të jetë e paqëndrueshme me reshje shiu të rrëmbyeshëm, stuhi dhe erë të fortë. Temperatura minimale do të bjerë në 18 dhe ajo maksimale do të arrijë në 28 gradë.

Ngjarja paraprake

Bëri tatuazh portretin e Luana Vjollcës, kush është djali misterioz?

Ngjarja e ardhëshme

Pse do të duhej të shtyheshin zgjedhjet lokale?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian