Moti sot me vranësira, temperatura deri më 24 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira me kushte për mjegull nëpër lugina. Temperatura minimale do të sillet prej 3 deri më 10 ndërsa ajo maksimale prej 17 deri 24 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm do të mbaj edhe në Shkup dhe rrethinë me kushte për mjegull të dobët në orët e mëngjesit. Temperatura minimale do të ulet në 6 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 20 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

Si të ndalosh zënkat me partnerin duke bërë vetëm këtë gjë

Ngjarja e ardhëshme

​25 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 4 në gjendje më të rëndë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian