Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryj dhe erë e dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -8 deri në -2, ndërsa ajo maksimale prej 9 deri në 16 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryj dhe erë e dobët nga drejtimi veri-perëndimore.

Temperatura minimale do të ulet në -6 ndërsa ajo maksimale do të arrij në 14 gradë Celsiusë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Edhe një tjetër klub anglez i futet garës për Lewandowskin

Story i radhës

Kuvendi do ta mbajë seancën e 66-të

Të fundit nga