Moti sot me diell dhe temperatura deri në 28 gradë Celsius

Moti sot do të jetë i ngrohtë dhe me diell i shoqëruar me temperatura deri në 28 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm do të jetë edhe në Shkup ku temperatura maksimale do të arrijë 27 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

“Ansu Fati pasardhës i Messit? Ansu është pasardhës i Ansu”

Ngjarja e ardhëshme

Tiranë: I shpërthen bombola e gazit në banesë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian