Moti për shtatë ditët në vijim

27.10.2020 – Trendi 7 ditor i motit – Prishtinë

Ditëve në vijim me vransira e diell, orëve të mëngjesit përgjatë ultësirave mundësi për mjegull. Të premten në mëngjes mundësi për reshje të dobëta shiu. Nga e premta temperaturat në rënie të lehtë. Në fundjavë vransira dhe diell. Ditën e hënë shtim i vransirave, e të martën mundësi për reshje të dobëta shiu.

Image
Ngjarja paraprake

Pasaniku italian zbulon foton e parë të vajzës me modelen 28 vite më të re

Ngjarja e ardhëshme

Shqipëria miqësore me Kosovën, e thotë faqja e UEFA-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian