​Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriu dhe veriperëndimit e lehtë deri mesatare, thuhet në parashikimin e motit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pierce Brosnan i përgjigjet atyre që kritikuan peshën e gruas së tij!

Story i radhës

Në UT u promovua libri “Sovraniteti versus Integriteti” i diplomatit të njohur Arben Çejku

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish