Moti për dy ditët e ardhshme – me diell, por i ftohtë

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare.

Image
Ngjarja paraprake

Transmetimet live në Instagram zgjaten në 4 orë

Ngjarja e ardhëshme

Masat antiCOVID, votohet në Kuvend nevoja e ndryshimeve ligjore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian