Moti për dy ditë

Sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Vranësirat më të fokusuara do të jenë për gjatë relievit malor.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes, njofton IHMK.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 Shkurt 2022

Story i radhës

Maqedonia e Veriut dënon veprimet ruse në Ukrainë

Të fundit nga

E ardhmja e Ronaldos

Man United ka konfirmuar zyrtarisht se Cristiano Ronaldo nuk është në shitje. “Djajtë e Kuq” e

AlbanianMacedonianEnglish