Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Moti në mëngjes do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa pasdite do të ketë reshje shiu.

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike informon se në vendet malore në veriperëndim të vendit do të ketë reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri më 13 gradë celsius.

Të hënën dhe të martën do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa nga e mërkura do të ketë mot të qëndrueshëm me rritje ditore të temperaturave.

Ngjarja paraprake

Tifozët e Manchester United të papërmbajtshëm, reagon ashpër Rashford pas komenteve raciste

Ngjarja e ardhëshme

Irani kundërshton thirrjen e Macron-it për marrëveshje të re bërthamore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian