Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell. 

Sipas institutit, vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. 

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i jugperëndimit”, thuhet në njoftim.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Berisha në Dibër, prezanton kandidatin e “Shtëpisë së Lirisë”, Premtim kryemadhi

Story i radhës

Çelet fushata, Balla prezanton kandidaten socialiste për Lushnjën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish