​Moti nesër dhe pasnesër

Kosova15 shkurt 2022

Aktakuzë ndaj njëzet personave për kontrabandim me migrantë

Prokuroria Themelore në Mitrovicë – Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë, në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, kundër tetë (8) të pandehurve me iniciale S.S., B.P., Sh.Xh., H.M., H.D., R.A., M.K., IS., për shkak të…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Milaim Zeka: Më mirë që Rugova dhe disa luftëtarë të UÇK-së kanë vdekur

Story i radhës

FBI Crypto Unit, Sequoia Doubles Down on Tokens, Universal Music NFTs + More News

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish