Moti në ditët në vijim në Maqedoni

Moti në ditët në vijim do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut. Do të ketë ulje të temperaturave veçanërisht në pjesën veriore.

Kushte për reshje të shiut do të ketë edhe ditën e diell.

Erë e fortë me mbi 70 kilometra në orë do të fryjë në drejtim të pjesës perëndimore të Maqedonisë.

Ngjarja paraprake

Ish kreu i PDK-së Enver Hoxhaj: Takim me liderin historik Ali Ahmetin

Ngjarja e ardhëshme

Vrasja e Haki Tahës dhe heshtja që nuk kuptohet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian