Moti me vranësira, temperatura deri në 29 gradë

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me vranësira dhe periudha me diell. Në pjesët veriperëndimorë do të ketë kushte për reshje shiu. Do të fryj erë nga drejtimi veriperëndimorë, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 17 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 21 deri në 29 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira dhe më i freskët. Do të fryjë erë nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të ulet në 13 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 24 gradë Celsiusë

Ngjarja paraprake

Kët 5 ushtrime mund t’i bësh vetë në shtëpi, pa vegla dhe pa instruktor

Ngjarja e ardhëshme

Kuvendi do ta mbajë seancën e 51-të

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian