Moti me vranësira, temperatura deri 24 gradë

Moti sot do të jetë me vranësira ndërsa nëpër lugina në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri më 8 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 18 deri më 24 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet në 5 ndërsa ajo maksimalja do të arrij deri më 19 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

Gjatë ditës së djeshme, policia shqiptoi 970 tiketa në bazë të ligjit anti-COVID

Ngjarja e ardhëshme

Protestat shpërthejnë në të gjithë Italinë për masat anti-virus

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian