Moti me vranësira mesatare, pasdite priten reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa në orët e pasdites priten reshje shiu. Temperatura e mëngjesit do të sillet në interval prej 7 deri më 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 16 deri më 25 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

Australia planifikon rihapjen me Korenë e Jugut dhe Japoninë

Ngjarja e ardhëshme

Azerbajxhani akuzon Armeninë se ka shkelur armëpushimin: Vriten 7 civilë, plagosen dhjetëra

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian