Moti me diell dhe vranësira të vogla

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla, pasdite vranësirat do të rriten. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri më 8 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 20 deri më 26 gradë Celisus.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet deri më 4 ndërsa ajo maksimale do të arrij deri më 21 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

Schwarzenegger i është nënshtruar një tjetër operacioni në zemër

Ngjarja e ardhëshme

Dita Ndërkombëtare e OKB-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian