Moti me diell dhe vranësira të vogla, temperatura deri më 23 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të mbaj me diell dhe vranësira të vogla. Do të fryj erë e lehtë nga drejtimi veri-perëndimor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 16 deri më 23 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet deri më 4 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 20 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

​21 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 4 në gjendje më të rëndë

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

Policia turke sekuestron 220 kilogramë kokainë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian