Moti i ndryshueshëm, temperatura deri në 14 gradë

Nga Enti Hidrometeorologjik për sot paralajmëroje mot të ndryshueshëm. Gjatë ditë do të ketë periudha me diell, derisa në orët e pasdites vranësira dhe reshje shiu, në vendet më të larta dhe ,ale reshjet do të jenë të dëborës.

Temperatura e mëngjesit do të jetë prej 3 deri ën 8 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 8 deri në 14 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të jetë 4 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

Ngjarja paraprake

Mozzik flet për Loredanën dhe shpjegon një herë e mirë si qëndron e vërteta e ribashkimit

Ngjarja e ardhëshme

Arsenal fitoi ndeshjen e tretë radhazi, Ozil: Ja kush po bën diferencën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian