Moti i ndryshueshëm, temperatura deri më 25 gradë

Moti sot do të jetë më vranësira dhe reshje të shiut. Në orët e pasdites reshjet do të jenë më intensive, posaçërisht në pjesët veri-perëndimore. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 deri më 11, ndërsa ajo e ditës nga 18 deri më 25 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me vranësira dhe reshje të shiut. Temperatura e mëngjesit do të ulet në 9 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 23 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

Këto janë shenjat më me fat të Horoskopit për sot

Ngjarja e ardhëshme

Fillon sërish në gjithë Evropën bllokimi i dytë nga koronavirusi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian