Moti i keq/ 20 fshatra të Lezhës pa energji elektrike

Moti i keq me stuhi dhe reshje shiu ka krijuar probleme me furnizimin me energji elektrike në zonën e Lezhës.

Mbi 20 fshatra të Lezhës janë për momentin pa energji elektrike!

Prej 24 orësh, nuk kanë energji elektrike njësitë administrative Kallmet, Balldren dhe Kolsh.

Ende nuk ka asnjë informacion se kur mund të rikthehet energjia.

Ngjarja paraprake

Boris Johnson nënshkruan marrëveshjen mbi marrëdhëniet e ardhshme me BE

Ngjarja e ardhëshme

Jeni me fat nëse miku juaj më i mirë i përket kësaj shenje horoskopi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian