Moti gjatë ditës në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në orët e mëngjesit do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullave nëpër luginat e vendit.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri më 12 gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 17 deri më 26 gradë Celsius.

Ngjarja paraprake

​Dita Botërore e Vajzave

Ngjarja e ardhëshme

Gjobiten 592 persona, nuk respektuan masat anti-COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian