Mot i ndryshueshëm, në disa vende me reshje të rrëmbyeshme dhe erë të përforcuar

Shkup, 28 shtator 2020 (MIA) – Moti sot në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Në disa vende jostabil me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të përforcuar. Stabilizim i motit paralajmërohet nga e mërkura.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej shtatë deri 14 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 15 deri 26 gradë Celsius. Në Shkup temperatura do të lëviz prej 12 deri 24 gradë. sn/

Ngjarja paraprake

Kriza, 20 mijë të rinj dolën të papunë për tre muaj

Ngjarja e ardhëshme

Vajza nga Shkodra: Kur burri im shkonte në punë, kunati më…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian