Mot i ndryshueshëm, diell, vranësira dhe shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira.

IHK njofton se të enjte parashihen që vende-vende të sjellin riga lokale.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-13 m/s.

Ngjarja paraprake

Dilema e 34 vjeçarit/ Dashnorja që bën seks të çmendur apo gruaja që dashuroj?

Ngjarja e ardhëshme

Një mashkull kënaqet vetëm në këtë mënyrë, 3 teknikat e seksit në dorën e femrave

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian