Mos dilni pa çadër, sot mot i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-4 gradë Celsius.

ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-7m/s.

Ngjarja paraprake

Vajza e Dulit qenka bërë një super femër

Ngjarja e ardhëshme

Pirlo: Ta harrojmë fitoren ndaj Barcelonës, duhet përqendrim ndaj Geonas

të fundit nga

​Sot mot me shi

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i

AlbanianEnglishMacedonian