Morena vazhdon me paraqitje provokuese nga Dubai

17:19 | 19 Prill 2021

Foto: Instagram

Këngëtarja ka solli pamje nga pushimet.

Morena tash e disa ditë ka nisur pushime luksoze në qytetin e bukur të Dubait, shkruan lajmi.net.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka publikuar disa imazhe nga Dubai ku ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza joshëse ku shfaqi gjoksin e formësuar.

Menjëherë pas postimit të fotografisë ajo pranoi mijëra pëlqime dhe komente duke e komentuar pozitivisht paraqitjen e saj./Lajmi.net/ 

Ngjarja paraprake

Presidenti i Francës kundërshton krijimin e Superligës Evropiane

Ngjarja e ardhëshme

Krijimi i Superligës, njerëzit e futbollit në Angli e kundërshtojnë me forcë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian