Morena Taraku vjen me poza të ‘nxehta’ nga Dubai

Këngëtarja po shijon pushimet e saja në qytetin e bukur.

Morena ka nisur pushimet e saja në qytetin e bukur të Dubait.

Përmes postimeve të shpeshta, ajo josh ndjekësit me poza të ndryshme dhe deri tani ka arritur të mbledh rreth 1.1 milion ndjekës.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka publikuar disa imazhe nga Dubai ku ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza të ‘nxehta’ ku shfaqi linjat trupore.

Modelja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi, disa nga emrat e njohur të estradës e disa nga fansat.

Ngjarja paraprake

Faji i KEDS-it, banorët e kësaj zone të Prishtinës mbesin pa ujë

Ngjarja e ardhëshme

Japonia planifikon stërvitjen më të madhe ushtarake në 30 vitet e fundit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian