Morena Taraku ngrit temperaturat me veshje në bikini ngjyrë rozë

Këngëtarja ka arritur sërish të marrë vëmendjen e ndjekësve me pozat e radhës.

Morena Taraku ka publikuar fotografi të reja nga shtëpia e saj në Stamboll.

E veshur me bikine ngjyrë rozë, artistja shqiptare ka theksuar linjat trupore teksa shihet duke shijuar rrezet e diellit.

Morena ka venë në pah edhe tatuazhet e saj të shumta të cilat siç duket veç se janë shtuar.

Në imazhin e tretë, ajo ka fotografuar nga afër edhe këpucët të cilat i ka bërë një kombinim me një pije.

Ajo nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim në postim vetëm se ka shkruar një emotikon zemër.

Ndryshe, Morena Taraku po e vazhdon ta shijojë suksesin e bashkëpunimit me Feron.

Ngjarja paraprake

Rreth 200 hebrenj fanatikë të shoqëruar nga policia izraelite bastisën Mesxhidi Aksanë

Ngjarja e ardhëshme

Zgjedhjet rajonale test për Merkel, CDU dhe CSU akoma pa një marrëveshje për kandidatin zyrtar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian