Morena Taraku merr vëmendje me fustanin e hapur tek pjesa e gjoksit

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram.

Ajo e ka realizuar një foto e ulur ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes pozave provokuese.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

Morena u shfaq në fustanin ngjyrë rozë ku i theksoheshin format trupore të bujshme asaj.

Ngjarja paraprake

Barcelona dhe Juventusin po bëhen gati për një tjetër marrëveshje, Pjanic përsëri i përfshirë

Ngjarja e ardhëshme

Britania e Madhe bëhet gati për prodhimin e tankut më të fuqishëm në Evropë, “Challenger 3” peshon 66 tonelata dhe lëviz me 100 km/h

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian