Morena Taraku: Dashuria nuk është para apo famë, është respekt dhe kujdes

Filmi “Marry Me” momentalisht është duke thyer rekorde shikueshmërie për shkak të interesimit të madh për ta parë.

E duket se kjo komedi i ka lënë mbresa të mëdha edhe këngëtares shqiptare, Morena Tarakut.

Ajo ka shpërndarë një imazh të filmit në InstaStory, ndërsa thotë se ka vendosur që t’i përgjigjet një pyetjeje që i është bërë gjithmonë lidhur me dashurinë.

Filmi “Marry Me” momentalisht është duke thyer rekorde shikueshmërie për shkak të interesimit të madh për ta parë.

E duket se kjo komedi i ka lënë mbresa të mëdha edhe këngëtares shqiptare, Morena Tarakut.

Ajo ka shpërndarë një imazh të filmit në InstaStory, ndërsa thotë se ka vendosur që t’i përgjigjet një pyetjeje që i është bërë gjithmonë lidhur me dashurinë.

Image

 

Data zyrtare e publikimit të këtij filmi ka qenë 11 shkurt 2022, fillimisht në kinematë amerikane e duke vazhduar më tej edhe në vendet e tjera.

Sa i përket anës sentimentale, Morena këtë kohë nuk është përfolur për ndonjë lidhje dashurie.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ushtarët rusë i hyjnë në oborr, çifti i moshuar ukrainas del dhe i dëbon

Story i radhës

Nxehet gara për titull në Serie A – pozita e parë dhe e katërt vetëm shtatë pikë diferencë

Të fundit nga