Morena freskohet me ‘Corona’

Jeta luksoze e këngëtares kosovare komentohet gjithnjë nga mediat rozë.

Edhe në kohë Covidi, ajo nuk i ka ndaluar për asnjë moment shëtitjet dhe pushimet.

Bukuroshja konsumon edhe pije alkoolike duke ndarë momente të shumta edhe për fansat në rrjete sociale.

Image

Pak më parë ndau një imazh duke reklamuar pijen alkoolike ‘Corona’, e cila duket se po e freskon shumë.

Ngjarja paraprake

Lojtarët e FC Prishtinës rezultojnë negativë me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Rusia: Nuk ka arsye për heqjen e SHBA-së nga lista e vendeve jo miqësore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian