MONSTRA/ Ademi: nuk dua të përdori tragjedinë familjare për përfitime, qytetarët janë të interesuar për zgjidhje sistemore

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi, gjatë debatit në Rruga Drejt përballë deputetit të BDI-së, Arbër Ademi, ka deklauar se duhet të vendosen shatore para Qeverisë, si shenjë proteste lidhur me rastet e montuara gjyqësore.

Por, deputeti Ademi ka kundërshtuar deputetin Rexhepi duke theksuar se një veprim i tillë nuk është zgjidhja më e mirë pasiqë qytetarët janë të interesuar për zgjidhje sistemore!

“Mua më vjen keq dhe nuk dua të përdori tragjedinë e tyre familjare për përfitime, një veprim i tillë nuk është zgjidhja më e mirë pasiqë qytetarët janë të interesuar për zgjidhje sistemore” – ka thënë deputeti Ademi!

Ngjarja paraprake

Sulejman Rexhepi: Në vitin 2001 kam qenë zëdhënës i UÇK

Ngjarja e ardhëshme

Shkruan historinë në futbollin shqiptar, Meta dekordon 4 legjendat e Dinamos

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian