“Monotonia”, dueti në ardhje nga 2Ton dhe Nego

Në vazhdën e realizimeve muzikore 2Ton ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do të vijë në një të ardhme të afërt.

Është fjala për një bashkëpunim që do të realizohet me këngëtarin Nego.

Dy këngëtarët e kanë publikuar një video në profilet respektive në Instagram për t’i njoftuar fansat për duetin në ardhje.

Ata shfaqen pranë një pishine duke interpretuar, teksa në prapavijë dëgjohet kënga e re që.

“Vjen së shpejti”, thuhet në përshkrimin që i kushtohet këngës që do të titullohet “Monotonia”. /

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Fund dramatik

Story i radhës

Crystal Palace përmbys “Ujqërit”

Të fundit nga