Momenti kur policët në Gjilan shpëtojnë qytetaren që po kërcënohej me thikë në makinë

Një burrë po kërcënonte me thikë një grua në makinë në qytetin e Gjilanit. Në momentin kritik, më të keqën kanë shmangur, policia duke ndërhyrë me shpejtësi.

Policët, njëri prej tyre, pa uniformë, emri i të cilit është Gëzim Shabani, kanë reaguar shpejt duke arrestuar qytetarin e dyshuar i cili mbante thikën në dorë.

Momenti është kapur në kamera nga qytetarët të cilët kanë duartrokitur veprimin.

Ngjarja ka ndodhur në mesditë në Gjilan.

Video nga ky moment janë publikuar në rrjetet sociale.

“Policet e rinj nxjerrin nga vetura dhe e arrestojnë një të dyshuar i cili ishte duke e kërcënuar me thikë në fyt një grua. Sipas qytetarëve dëshmitarë policet kanë intervenuar me sukses duke i shpëtuar edhe jetën qytetares’, thuhet në përshkrimin e videos së publikuar në Facebook.

Ngjarja paraprake

Ronaldo dhe Messi refuzuan shumë para për ta promovuar Arabinë Saudite

Ngjarja e ardhëshme

COVID: 10 vendet me numrin më të lartë të infektimeve gjatë 24 orëve të fundit

të fundit nga