Momenti kur i sulmohet nëna, lojtari i njohur përleshet me tifozët

Phil Foden dhe familja e tij, në këtë rast nëna (por edhe e dashura), janë lajmi i ditës në Angli.

Një video e postuar në rrjetin social Twitter një grup prej tre ose katër burrash qortuan mesfushorin ndërkombëtar anglez për paraqitjen e tij kundër Tottenham.

Supozohet se është nëna e Fodenit, dukshëm e shqetësuar, ajo që shtyn një nga mbështetësit e Qytetarëve, veprim të cilit njëri prej tyre i përgjigjet me grusht në fytyrë, pas së cilës gjithçka del krejtësisht jashtë kontrollit.

Nëna e Foden përballet me ta dhe merr ndihmë nga të tjerët – lojtari gjithashtu i bashkohet përleshjes, megjithëse shpejt këshillohet të qëndrojë jashtë saj. “Ik, ik!”, dëgjohet në video.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Maqedoni, 4 autobusë dhe 2 automjete të udhëtarëve kanë kryer transport ndërkombëtar pa dokumentacion adekuat

Story i radhës

Pozicioni në gjumë flet shumë për personalitetin tuaj. I dinit këto gjëra për veten?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish