Momenti kur grabitësit futen brenda bankës në Koplik, roja përplaset me ta para bankës

Ora News ka siguruar pamjet e grabitjes me armë zjarri në Koplik.

Aty shihet personi i maskuar dhe më armë në dorë,  duke u futur në bankën e nivelit të dytë në Koplik, ku dhe ka kërcënuar shitësin.

Siç shihet, roja është përpjekur që t’i ndalojë duke u dalë para megjithëse ato ishin me armë. Më pas ato janë futur brenda bankës ku kanë terrorizuar punonjësit dhe klientët e më pas me dy çanta të zeza kanë marrë shumën e parave.

Vijon…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Edhe sa do të duhej të keqpërdoren kategoritë e luftës për beteja partiake dhe përfitime të dikujt?

Story i radhës

E veshur në fustan të ngushtë, Marigona tregon barkun e rrumbullakosur

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish