Momenti kur ekipi i BBC-së vrapon për t’u mbrojtur nga predhat ruse në Zaporizhzhia

Ky ishte momenti kur Laura Bicker dhe ekipi i BBC-së u detyruan të vraponin për t’u mbrojtur nga granatimet ruse në rajonin e Zaporizhzhia.

Ekuipazhi po xhironte në një fshat në juglindje të vendit, jo shumë larg vijës së frontit.

Forca shtesë ukrainase janë vendosur në zonë javët e fundit për të parandaluar avancimin e trupave ruse.

Image
Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Përfshihet në flakë makina e një polici në Shkodër, ishte e parkuar para shtëpisë së tij

Story i radhës

Në Shqipëri nuk shikohen programet televizive të Kosovës…(!)

Të fundit nga

Duka uron Flamurtarin

Flamurtari i Vlorës feston sot 100-vjetorin e krijimit të klubit. Të shumta kanë qenë urimet për