Momenti kur avioni ushtarak i Azerbajxhanit goditet nga raketat armene pasi iu shpëton disa prej tyre

Konflikti i armatosur mes Armenisë dhe Azerbajxhanit në territorin Nagorno-Karaba ka hyrë në ditën e gjashtë. Numri i vdekjeve po rritet derisa kërcënimet vazhdojnë nga të dyja palët.

Kryeministri i Armenicë, Nicole Pashinyan ka akuzuar Turqinë se ‘po kthehet në të kaluarën gjenocidale’ duke ndihmuar Azerbajxhanin.

Disa pamje janë publikuar edhe nga mediat serb

Ngjarja paraprake

Madridi përgatitet për një izolim të dytë "kaotik" shkaku i pandemisë COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Neymar shkëlqen me dy gola, PSG fiton thellë ndaj Angers

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian