Moment i frikshëm për gjyqtaren, godtija që e rrëzoi në tokë…

Moment i frikshëm për gjyqtaren, godtija që e rrëzoi në tokë…

Moment i keq për gjyqtaren spanjolle Sara Fernandez e cila u gjend në një incident të ndodhur në sfidën e femrave Real Madrid-Atletik Bilbao.

Fernanadez u godit në fytyre me top pas një goditjeje dënimi.

Arbitrja spanjolle ra menjëherë në tokë dhe ndihma e parë mjekësore ju dha menjëherë. Dëmtimi në sy ishte jo pak i vogël dhe nuk mundi dot t’a përfundonte ndeshjen, por gjendja e saj ishte e mirë.

Ngjarja paraprake

Kapacitetet spitalore, vetëm edhe 80 shtretër janë të lirë

Ngjarja e ardhëshme

PDK në Drenas solidarizohet me luftëtarët e UÇK-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian