Modelja shqiptare pjesë e kopertinës së revistës së famshme

Modelja shqiptare, Mirjeta Shala po i ngjit shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut. Bukuorshja është zhvendosur në New York ku dhe vijon me punën e saj duke reklamuar veshje të brendeve më të famshme të momentit.

Së fundi Mirjeta Shala është bërë pjesë e revistës së njohur SohoFashion ku dhe ka ndarë historinë  e saj.

Ajo madje ka pozuar për revistën dhe imazhi i saj ndodhet në kopertinën e revistës së njohur ndërkombëtare.

Image

Mirjeta Shala

Kujtojmë gjithashtu se Mirjeta ka qenë pjesë e një prej kompeticionve të bukurisë si Miss Kosova.

Ngjarja paraprake

Kemi hyrë në një territor të rrezikshëm…

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 2500 raste me COVID-19 në Ferizaj që nga fillimi i pandemisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian