Modelja që mbështet klubin, nudo dhe çmend fansat

Maria Liman është absolutisht një prej tifozeve më seksi të futbollit.

Bukuroshja ruse, e cila mbështet fort skuadrën e Chelseat njihet për fotot provokuese në rrjetet sociale.

Modelja së fundmi ka tronditur “Instagram”-in me disa postime të “nxehta”.

Image

Modelja ka nxitur fantazinë e fansave, teksa shfaqet thuajse nudo duke nxjerrë në pah format perfekte trupore.

Ngjarja paraprake

“Monstra”, dëshmitarja: Dheu nga Liqeni i Smillkovës dhe nga automjeti janë analizuar por nuk është bërë ekspertizë

Ngjarja e ardhëshme

12 gjërat të cilat meshkujt vdesin për të pyetur femrat rreth seksit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian