Modelja kroate tregon format perfekte në Katar, “çmenden” tifozët

Botërori i Katarit po zhvillohet nën masa të rrepta sa i përket alkoolit, por dhe veshjeve që nuk duhet të jenë të ekzagjëruara.

Në ndeshjen mes Kroacisë dhe Marokut, e mbyllur në barazim pa gola ishte e pranishme dhe një tifoze që ka guxuar të zhvishet pavarësisht paralajmërimeve nga autoritetet vendase.

Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll është e para që ka treguar format e saj perfekte në Katar, duke pozuar në rrugët e qytetit për fotograf dhe më vonë mori dhe vëmendjen e tifozëve në stadium.

Ajo mbante dhe një kapuç brenda impiantit, si për të thënë se është në rregull me rregullat, por në rrugë fotografët kanë pasur mundësinë ta fotografojnë dhe me bikini.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ando: Pse dhanë penallti? Sepse është Ronaldo?

Story i radhës

Kadare qytetar nderi në Tetovë: Nuk e kam lehtë të flas para lexuesve të botës iliro-shqiptare

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish