Modelja e mban gjoksin me duar

Ajo së fundmi iu është kundërpërgjigjur atyre që e vunë në shënjestër për humbjen në peshë.

Dhe Zara McDermott dukej mahnitëse kur u shfaq me një seri të re fotografish në Instagram të dielën.

Ish ylli i Love Island shfaqi pasuritë e saj të bollshme me një korset të zezë dhe një fund mini që përputheshin.

Modelja pozonte në një divan të bardhë me veshjen e zezë./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

​Dita e pestë e protestës, zbrazet sheshi “Skënderbej”

Ngjarja e ardhëshme

Shkrihen komisionet, Stefoska shpërfill propozimet e BDI-së dhe BESËS

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian