Modelja ‘çmend’ fansat me linjat trupore seksi dhe gjoksin ‘gjigant’ – publikon foto nga e kaluara

Modelja e OnlyFans, Jazmyne Day është e njohur për gjoksin e saj ‘gjigant’.

Megjithatë, ajo u ka dhënë fansave një paraqitje të shkurtër se si dukej para operacionit në një postim transformimi.

Ylli i OnlyFans, e cila është me origjinë nga Uellsi, shkoi në faqen e saj të fitnesit në Instagram për të ndarë foton në një postim “Transformation Tuesday”.

Image

Modelja e OnlyFans, Jazmyne Day

Jazmyne, 29, ndau një foto të saj tani teksa tregonte gjoksin e saj me bikini të vogla me fije.

Fotoja pa Jazmyne të veshur me rroba banje teksa tundte një gjoks shumë më të vogël.

Image

Modelja e OnlyFans, Jazmyne Day

Fansave u pëlqente një vështrim në të kaluarën e saj, pasi postimi mblodhi mijëra pëlqime.

“Transformim seksi me shumë punë”, u shpreh një fanse, ndërsa një tjetër i tha: “E pabesueshme!”

“Uau,” shtoi një i tretë, ndërsa një i katërti i tha: “E mrekullueshme para dhe pas.”

Ajo gjithashtu shpenzoi 40,000 dollarë (29,854 £) për kirurgji plastike, duke përfshirë dy zmadhime të gjoksit, një ngritje braziliane të të pasmeve dhe shtrirje të dhëmbëve.

Image

Modelja e OnlyFans, Jazmyne Day

Modelja tani njihet për gjoksin e saj dhe linjat e trupore seksi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Barcelona rivalizohet për transferimin e Aubameyang

Story i radhës

Mblidhet kryesia e Kuvendit, në rend dite interpelanca e kryeministrit Kurti

Të fundit nga