Mkhitaryan e konfirmon largimin nga Roma

Henkrikh Mkhitaryan e ka konfirmuar largimin nga skuadra e Romës.

Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, armeni i falënderoi tifozët dhe stafin e klubit, duke thënë se të njëjtët do të mbetet në zemrën e tij përherë.

“Dhashë më të mirën për skuadrën e Romës. Ishte kënaqësi që të luaj për këtë klub. Nuk do t’i harroj asnjëherë momentet e mira që patëm së bashku. Klubi dhe tifozët do të mbeten përherë në zemrën time”, shkroi ai.

Lojtari tashmë do t’i bashkohet skuadrës së Interit si lojtar i lirë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Horoskopi veror 2022 për të gjitha shenjat

Story i radhës

Zbardhet plagosja në Mirditë/ Pamjet filmike i nxjerrin zbuluar, dy vëllezër morën pjesë në atentat

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish