Mjeku i njohur tetovar, Skender Saidi krah Bilall Kasamit

Në debatin e sotëm të organizuar për Zgjedhjet Lokale 2021 në Maqedoninë e Veriut ka thënë se në këto zgjedhje duhet të përkrahet kandidatura e Lëvizjes Besa për kreun e Komunës së Tetovës, Prod.Dr. Bilall Kasamin.

Advertisements

Dr.Skender Saidi është kirurg urolog i njohur si profesionist në lëminë e tij dhe një personalitet që gëzon resperkt të madh në rajonin e Pollogut, por edhe më gjërë, gjithashtu Dr.Skenderi është edhe në mesin e 20 mjekëve më të mirë në Maqedoninë e Veriut.

Advertisements

Ngjarja paraprake

Garë e ngushtë për kryetar të Kumanovës

Ngjarja e ardhëshme

Regjistrohen 18 viktima nga Koronavirusi, shërohen 3 984 pacientë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian